Kariéra/práce na lodi, jak začít?

 

Dobrý den,

již dva roky si pohrávám v hlavě s myšlenkou, že bych šel pracovat na loď. Mnohokrát jsem hledal v různé inzerci nabídky právě takové práce, avšak nikdy jsem neměl natolik rozvázané ruce abych to mohl uskutečnit, až do teď.

Upřímně bych strašně rád chtěl pracovat na lodi, velkou motivací jsou pro mě peníze, ale celkově i vztah k práci samotné(nebojím se žádné  lopoty ani lopaty ), nevšednímu prostředí a cestování.

Čas na to mám, chuť na to mám a proto se vás ptám, jak začít? Co je třeba proto udělat(zkoušky, osvědčení). Za každou radu budu vděčný.  Předem děkuji!

7 komentářů u „Kariéra/práce na lodi, jak začít?“

  1. Dobrý den,

    taktéž už dlouho se zajímám o práci na lodi. Jelikož bohužel nemám vzdělání ani praxi v hotelnictví byl bych vděčen o jakékoliv info jestli jde začít úplně od ,, píky´´. Mám pouze maturitu se vseobecným zaměřením a dva roky absolvovane na Fakultě strojního inženýrství na VUT v Brně (bohužel nemám dokončeného ani bakáláře tak dle mého názoru mi toto nemůže pomoci). Angličtinu mám na celem dobré úrovni, němčina jenom základy. Budu rád za jakoukoliv informaci od někoho kdo začínal podobně nebo jestli existuje aspoň nějaká šance se k práci na lodi dostat, od někoho zkušenějšího. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

    Václav Dočekal

     

Napsat komentář