Portál Paluba.eu změnil vzhled! Jak se vám líbí?

Pro všechny příznivce nejnavštěvovanějšího zpravodajského portálu vodní dopravy v České republice máme dobrou zprávu – spustili jsme novou grafickou podobu, moderní, přehlednou a intuitivní pro čtenáře, ať přichází z kteréhokoli zařízení.

Web sám rozpozná, ze kterého typu přístroje si návštěvník portál Paluba.eu prohlíží, a tomu přizpůsobí vzhled a rozložení stránek. Vycházíme tak vstříc tisícům uživatelů, kteří k přístupu na naše stránky využívají nejen počítačů, ale i mobilů, nebo tabletů…

Líbí se vám nový vzhled? Diskutujte o něm pod tímto článkem, nebo na našich facebookových stránkách.

Součástí přechodu na nový design je také úprava a rozšíření dalších elementů webu, které zejména propojují zpravodajský web s komunitním webem pro všechny. Velké zastoupení na portálu Paluba.eu mají z tohoto důvodu aplikace Facebook, jenž je pro velkou skupinu uživatelů prioritou internetu. Komentáře z Facebooku se automaticky přenáší na web, nově se zobrazují i vaše příspěvky na našem Fb profilu. Samozřejmostí je možnost sdílení a označování článků a zobrazení souhrnu těchto aktivit.

Vaše textová inzerce je velmi populární, proto získala své místo na každé straně portálu, stejně tak souhrn hodnocení vašich komentářů, nejnovější komentáře a nejkomentovanější články. Všechny tyto moduly je možné upravovat, měnit, či doplňovat, proto nám neváhejte sdělit své názory.

Fotogalerie dostala také nový kabát.

Vaše nahrané fotografie lze nyní prohlížet v exkluzivním zobrazení na celé ploše navíc s možností komentování fotografií přímo v galerii a s možností sdílení. Určitě vyzkoušejte! Nahrajte vlastní fotografie, prohlížejte, komentujte!

Nový katalogový vzhled určitě osloví i nové autory článků. Publikujte vlastní články na portálu Paluba.eu, pište o tom co vás zajímá!

Nová struktura stránek přináší výhody i pro inzerenty, stránky pracují s plnohodnotnými reklamními formáty, které jsou přirozeně začleněny do rozložení stránek a přizpůsobují se použitému zařízení.

Komentáře Facebook

2 komentáře u „Portál Paluba.eu změnil vzhled! Jak se vám líbí?“

Komentáře nejsou povoleny.