Oběť neznámá - Rotterdam

Rotterdam – Totožnost mrtvého s tetováním „Lenka“ je stále neznámá.

I přes desítky tipů získaných po zveřejnění případů je totožnost mrtvého muže nalezeného 11. 4. 2014 v přístavu „Scheurhaven“ v Rotterdamu stále neznámá. Posun v případu může nyní poskytnout speciálně vytvořená realistická počítačová rekonstrukce obličeje oběti.

Zločin
Oběť neznámá - Rotterdam
Muž se stal obětí trestného činu, ale policie stále nezná jeho totožnost. Prozatím nebylo ani v zahraničí zjištěno, že by byla pohřešována osoba odpovídající oběti.

Nález ve vodě
Oběť se podle dosavadních šetření ocitla ve vodě někdy po srpnu 2013, místo nálezu nemusí být totožné s místem, kde se oběť původně do vody dostala.

Rekonstrukce obličeje
Oběť neznámá - Rotterdam
I přes desítky tipů získaných po zveřejnění případů je totožnost mrtvého muže stále neznámá. Proto policie v Rotterdamu společně s University of Dundee vytvořila realistickou počítačovou rekonstrukci obličeje.

Oběť
Oběť neznámá - Rotterdam
Muž, 1,65 m vysoký, podsadité postavy. Pravděpodobný věk mezi 27 a 38 lety. Pod uchem měl speciální znamení, tři malé skvrny.

Tetování 1
Oběť neznámá - Rotterdam
Oběť měla na na levé straně prsou vytetované slovo „Lenka“ se třemi hvězdami. Policie ví, že se jedná o místní název na Slovensku a také je to běžné křestní jméno pro ženu používané ve východní Evropě. Proto policie věří, že oběť má souvislost s východní Evropou.

Tetování 2
Oběť neznámá - Rotterdam
Další tetování měla oběť na krku – písmena „RH“. Co tyto písmena znamenají, policie stále neví.

Tetování 3
Oběť neznámá - Rotterdam
Na levé paži měla oběť tetování, které není zřetelné. Policie ráda uvítá informace o možném významu slova.

Náhrdelník
Oběť neznámá - Rotterdam
Oběť měla stříbrný náhrdelník.

Oblečení
Oběť neznámá - Rotterdam
Muž měl v době nálezu na sobě – šedou bunda s kapucí, modrou košili a šedé tepláky Nike s logem fotbalového klubu Arsenal.

Případné informace o oběti sdělte policii – http://www.politie.nl/

Komentáře Facebook