Nová skupina LODNÍ DOPRAVA nahradí rubriku Uvízlo v síti

Magazín Paluba.eu mění strukturu rubrik a zároveň se chce více zaměřit na informační hodnotu příspěvků. Spouštíme novou skupinu LODNÍ DOPRAVA ⚓ PALUBA.eu

Našemu záměru „zkvalitnění obsahu magazínu“ již neodpovídala rubrika UVÍZLO V SÍTI. Rubrika „pouze“ přebírala upoutávky na zpravodajství jiných webů. Více než 1.000 takových odkazů bylo proto nyní z našeho magazínu trvale odstraněno.

Zároveň si uvědomujeme, že není v našich možnostech podrobně obsáhnout aktuální dění ve světových přístavech a na všech vodních cestách. Proto přicházíme s alternativní možností, jak neztratit přehled o tom, co se v lodní dopravě událo. Založili jsme novou skupiny na oblíbené sociální síti Facebook.

Veřejná skupina LODNÍ DOPRAVA ⚓ PALUBA.eu by tak podle nás mohla již brzy být dokonalejší verzí rubriky UVÍZLO V SÍTI.


Právě si bezplatně čtete článek, který je pro vás jistě zajímavý

Získejte neomezený přístup k exkluzivnímu obsahu internetového magazínu Paluba.eu, zakupte si předplatné a staňte se členy našeho VIP klubu.
Podpoříte tím fungování jediného internetového magazínu v ČR, který se úzce specializuje na informace o lodní dopravě, vodních cestách a rekreační plavbě.
Zjistěte více informací o variantách předplatného a výhodách členství ve VIP klubu Paluba.eu


Připojte se ke skupině, pozvěte do ní své přátele, sdílejte co uvízlo ve vaší síti! Téma skupiny je, „jak také jinak“ lodní doprava.

Přidejte se do skupiny LODNÍ DOPRAVA ⚓ PALUBA.eu pro ještě větší přehled. :-)
Přidejte se do skupiny LODNÍ DOPRAVA ⚓ PALUBA.eu pro ještě větší přehled. 🙂