boot Düsseldorf 2024 je připraven ke startu

boot Düsseldorf 2024 je připraven ke startu

Největší světový veletrh jachet a vodních sportů „boot Düsseldorf 2024“ je připraven od 20. do 28. ledna 2024, představit 1500 vystavovatelů z 65 zemí světa.

Koncem ledna se tak hlavní město spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko promění ve světovou metropoli vodních sportů. Devět dní veletrhu na ploše 220 000 metrů čtverečních v 16 výstavních halách.

boot 2024 bude přehlídkou superlativů. Na palubě máme velkolepé světové premiéry motorových člunů a plachetních jachet. Celkem bude v Düsseldorfu kotvit téměř 1100 lodí. Hala super-člunů 5 je světovým unikátem a od „boot 2020″ je na obrovsky úspěšném kurzu. Vše, co se prosadí v luxusu, je tady. V celé své kráse září i náš domovský přístav pro luxusní jachty v hale 6. A nabídka v plachetnicích 15 a 16 s mezinárodními lídry na trhu v odvětví plachtění je perfektní.“ Uvedl ředitel veletrhu Petros Michelidakis. „Také ostatní haly 1, 3, 4, 7a a 9 jsou po okraj zaplněné loděmi, jachtami“, dodává Michelidakis.

Veletrh a výstava boot Düsseldorf 2024 je připraven přivítat až 250 tisíc návštěvníků.
Veletrh a výstava boot Düsseldorf 2024 je připraven přivítat až 250 tisíc návštěvníků.

Přímořské destinace: zde se plní prázdninové sny

Pro všechny fanoušky dovolené na vodě nebo u vody je návštěva bota 2024 jako výlet do letního podnebí. Destination Seaside v halách 13 a 14 láká návštěvníky na poskytovatele z nejfantastičtějších světových oblastí vodních sportů. Okouzlující prezentace zemí například z Egypta, Indonésie, Chorvatska, Mauricia, Trinidadu a Tobaga nebo Kypru zvou návštěvníky k snění o nadcházející sezóně dovolených. Známí charteroví poskytovatelé ukazují jedinečnost dovolené na vodě s plachetními jachtami a motorovými čluny. Jemné klouzání po řekách a jezerech střední Evropy na hausbótu je v posledních letech také stále oblíbenější a návštěva hausbótu je jednou z ústředních atrakcí haly 13.

Dive Center: ponořte se do fascinujících podmořských světů

Potápění a ponoření se do fascinujících podmořských světů bude atrakcí v potápěčských halách 11, 12 a severně od haly 13. Výrobci a prodejci přivezou do Düsseldorfu své inovativní nápady a nejnovější vybavení pro potápěčské sporty a zvou sportovní nadšence k nákupu na jarmarku. Kromě toho se mohou všichni začátečníci i profesionálové potápět v bazénu a futuristické potápěčské věži v hale 12. Vzrušující potápěčské sloty, jako je potápění pro začátečníky, mermaiding, potápěčské workshopy pro pokročilé potápěče nebo potápění při apnoe jedním dechem, je možné rezervovat od prosince na boot.com.

Plachetní haly s kompletními flotilami a premiérami

Plachetní jachty a lodě kotví v halách 15 a 16. Na palubě jsou globální hráči se svými kompletními flotilami a premiérami, stejně jako nováčci a inovativní start-upy. Téměř 100 výrobců poskytuje úplný obrázek o tomto odvětví. Milovníci jachtingu se setkávají v Sailing Center a na pódiu v hale 15. Obklopen různými třídními asociacemi, nabízí jedinečnou platformu pro všechny jachtaře a zájemce o jachting a nebudou chybět velká jména mezinárodní jachtařské scény. Chybět nebudou legendy jako jachtařský veterán Burghard Pieske i současné střelecké hvězdy jako Rosalin Kuipper z Nizozemska.

Čistá akce na trendovém sportovním festivalu v hale 17

Ryzí akci najdete v hale 17 na sportovním festivalu boot trend. Zde se surfovací scéna spojuje ve všech jejích aspektech. 40 výrobců a prodejců představí nejnovější trendy ve wingsurfingu a foilingu, wakeboardingu, pump foilingu, SUP a klasickém windsurfingu. Četné praktické aktivity, které lze rezervovat online na boot.com, přitahují aktivní lidi do prostoru pro surfování na akčním bazénu 60×20 metrů. Na vzrušujících závodech o botanických víkendech profesionálové ukazují, co dokážou na úzkém prkně.

Pro rodiny: klidné výlety s pádly a staré poklady lodí

Rodiny s menšími dětmi si naopak mohou užít chvilku na pohodové projížďce na kánoích lesem v kanadském stylu ve Světě pádlování nebo si prohlédnout klasicky krásné lodní poklady v Classic Forum v hale 14. skvělé vhledy do vzrušujícího každodenního života vodní policie, včetně prohlídky největšího člunu vodní policie v Severním Porýní-Vestfálsku nebo do nepostradatelné práce námořních záchranářů v Severním a Baltském moři.

boot Düsseldorf 2024 - Největší světový veletrh jachet a vodních sportů

Online vstupenky na boot Düsseldorf 2024 jsou k dispozici za cenu € 21,00 a € 19,00 pro členy boot.club; vstupenky na místě v pokladnách stojí € 29,00.

Aktuální informace o boot Düsseldorf 2024 jsou k dispozici na webových stránkách www.boot.com, včetně rozsáhlé databáze a vyhledávače vystavovatelů, prodejců, produktů a značek.

Zdroj: www.boot.com