Den Vltavy 2023 - Plavby po Vltavě zdarma

Den Vltavy 2023 – Plavby po Vltavě zdarma

Vševltavský spolek pořádá Den Vltavy v neděli 19. března 2023. Program je určen pro rodiny s dětmi a mimo jiné nabízí plavby po Vltavě zdarma.

Po třech letech covidových opatření chystá Vševltavský spolek opět Den Vltavy. Již tradičně se Den Vltavy koná v první jarní dny jako symbolické otevření lodní sezóny na řece Vltavě.

Členové Vševltavského spolku připravují pro Pražany, ale i přespolní řadu vodních atrakcí. Největším lákadlem budou bezesporu plavby po Vltavě z hlavních přístavišť pražských výletních lodí, plavby na přívoze Vyšehrad a speciální plavby voroplavby po Čertovce.

Pestrý program nabídne mnoho dalších vodních atrakcí, další informace a aktuality lze sledovat na internetových stránkách spolku na adrese: www.vsevltavskyspolek.cz, nebo na jejich profilu na sociální síti Facebook: www.facebook.com/vsevltavskyspolek.


Právě si bezplatně čtete článek, který je pro vás jistě zajímavý

Získejte neomezený přístup k exkluzivnímu obsahu internetového magazínu Paluba.eu, zakupte si předplatné a staňte se členy našeho VIP klubu.
Podpoříte tím fungování jediného internetového magazínu v ČR, který se úzce specializuje na informace o lodní dopravě, vodních cestách a rekreační plavbě.
Zjistěte více informací o variantách předplatného a výhodách členství ve VIP klubu Paluba.eu


Zdroj: www.vsevltavskyspolek.cz