Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT

Výstavy FOR BOAT a FOR CARAVAN, splňte si cestovatelský sen

Vydejte se pro vysněný karavan, loď nebo cestovatelské rady. Staňte se členy VIP klubu Paluba.eu a vyhrajte vstupenky na tyto jediné výstavy svého druhu v ČR!

Kam si zajet pro inspiraci, cestovatelské rady, nákup obytného vozu, karavanu nebo třeba lodi? V termínu 18. až 20. března nabídne nespočet možností výstava obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN, která se koná v souběhu s výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT. Nadšenci i začátečníci se mohou přijít inspirovat na jedinou událost svého druhu u nás na letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA. Oficiálními vozy veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT jsou automobily značky FORD.

Po loňském mimořádném podzimním ročníku, který potvrdil stále rostoucí popularitu těchto odvětví, se oblíbená dvojice událostí FOR CARAVAN a FOR BOAT opět bude konat ve svém tradičním březnovém termínu. Návštěvníci uvidí to nejlepší ze světa nezávislého cestování, poslechnou si rady a tipy zkušených cestovatelů a prohlídnou si produkty nejvýznamnějších značek.

Nový trend – Caravaning

Výstava FOR CARAVAN obsáhne také letos komplexní tematiku karavaningu včetně potřeb a vybavení. Co bude v Letňanech k vidění?

Například hliníkové a obytné nástavby a hartopy pro vozidla pick-up, které představí ALU-CAB.CZ. Společnost AmerickéKaravany.cz přiveze do Letňan nové luxusní karavany, obytné přívěsy i mobilní domy. Společnosti EGOÉ nebo VISU předvedou kempingové vestavby do aut, skládací kola a elektrokola vhodná do karavanů a lodí nabídne návštěvníkům AZUB BIKE. Zájemci o chytrý kempovací systém pro širokou škálu vozů najdou inspiraci na stánku firmy VIVIBOX a koho zajímají topné a klimatizační systémy, může navštívit stánek firmy WEBASTO. Své portfolio v Letňanech uvedou také CARAVAN METROPOL, CWN, TOPTRADE, KOV VELIN, For Camping nebo Automoto Přikryl či REBUILD-CAR. Cestovní kancelář TRAVEL AMERICA nastíní možnosti pronájmů karavanů v USA a v Kanadě, MEVA přiveze na PVA EXPO PRAHA sortiment produktů z oblasti plynových spotřebičů pro outdoorové a kempingové využití. Nejcitlivější přenosné radarové detektory nabídne značka GENEVO.

A kdo bude chtít, může přímo z letňanského výstaviště odjet se svým vlastním vozem, který si vybere na bazaru karavanů. Ten se bude konat na venkovní ploše před Vstupní halou I výstaviště PVA EXPO PRAHA během celého konání akce.

Součástí výstavy bude i setkání s cestovateli

Kromě prezentací novinek a trendů bude pro návštěvníky připraven i bohatý doprovodný program.

V pátek 18. března nabídne přednášky o cestování obytným autem, program CK TRAVEL AMERICA zase seznámí návštěvníky s tematikou cestování karavanem na Floridě. O víkendu pak proběhne cestovatelský festival KOLEM SVĚTA. Přinese
nejzajímavější poznatky a rady od cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků, kteří představí země všech kontinentů v rámci svých komentovaných projekcí.

Jachty i rybářské lodě

Největší firmy z oboru se představí také v rámci veletrhu FOR BOAT, jediné specializované výstavy lodí a vodních sportů v ČR, jejímž odborným garantem je Asociace prodejců lodí.

Nebude chybět firma ENGINE & BOAT, která je výhradním prodejcem italských lodí a luxusních jachet pro český a slovenský trh, prodejce motorových člunů a jachet Česká lodní doprava-charter nebo prodejce exkluzivně zastoupených motorových člunů, rybářských polyethylenových a laminátových lodí WAVY BOATS či společnosti MARINE, MARINA DOCK nebo HONDA MARINE. S novými modely špičkových paddleboardů a nafukovacích člunů se v Letňanech bude prezentovat společnost Mega-Sports a mnoho dalších. Nebude chybět ani bazar lodí, kde si budou moci vybrat návštěvníci z mnoha modelů.

Nabídka zájezdů do celého světa

Aby byla cestovatelská nomenklatura opravdu kompletní, premiérově se k veletržnímu dvojlístku FOR CARAVAN a FOR BOAT přidá i 30. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD. Ty přináší aktuální nabídky zájezdů do celého světa od desítek cestovních kanceláří a agentur.

Na výstavy vyrazte bez obav

Nejvýznamnější událost cestovatelského odvětví si navíc již mohou dopřát všichni zájemci. Veletrhy jsou přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. I bez kontrol certifikátů však zůstávají akce v PVA EXPO PRAHA bezpečným místem, kde organizátoři dbají na zvýšenou hygienu, dezinfekci či rozestupy účastníků. Více na www.forcaravan.cz a www.forboat.cz.

Vstupenky pro členy VIP klubu Paluba.eu

Vstupenky na výstavy pro členy VIP klubu Paluba.eu zdarma

Magazín Paluba.eu připravil pro své VIP členy možnost získat vstupenky na tuto jedinečnou akci zdarma. Všichni uživatelé, kteří se již zaregistrovali, nebo se ještě stihnou zaregistrovat do VIP KLUBU MAGAZÍNU PALUBA.EU a to nejdéle do neděle 13. 3. 2022, budou zařazeni do slosování. Staňte se členy našeho VIP Klubu a vyhrajte vstupenky na výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT.