VIP klub - Paluba.eu

Spustili jsme VIP klub magazínu Paluba.eu – akční sleva 50%

Aktuální a speciální obsah magazínu Paluba.eu je nyní přístupný pouze členům klubu. Využijte akční slevu 50%. Polovina z vybrané částky je navíc pro Ukrajinu.

Magazín Paluba.eu nadále zkvalitňuje svůj servis. Aktuality a speciální obsah je proto nyní dostupný pouze členům VIP klubu. Členství v klubu si lze jednoduše zakoupit, dle vlastní volby, na denní, měsíční, nebo roční bázi. Více informací na straně: VIP KLUB MAGAZÍNU PALUBA.EU

Pro všechny naše čtenáře jsme připravili při příležitosti spuštění VIP klubu akční slevu 50%. Slevu je možné uplatnit do konce měsíce března 2022.

Pro příklad: Pokud slevu využijete k nákupu ročního členství, bude vaše cena za jeden měsíc členství vycházet na pouhých 41 Kč.

Při procesu přihlášky zadejte do příslušného pole tento kód:

VIP_brezen22#8912

Spouštíme VIP klub Paluba.eu v období probíhající války na Ukrajině. Vladimir Vladimirovič Putin rozpoutal teror, kterému musíme za každou cenu zabránit. Proto jsem se rozhodli, že vždy polovinu z částky za vybrané poplatky budeme zasílat na účet velvyslanectví Ukrajiny. Více informací na straně: VIP KLUB MAGAZÍNU PALUBA.EU