Vánoční překvapení - všechno podraží, my zlevňujeme až 75%!

Vánoční překvapení – všechno podraží, my zlevňujeme až 75%!

Magazín Paluba.eu se těší velkému zájmu čtenářů, a proto jako poděkování a zároveň vánoční dárek, nyní poskytujeme slevy až 75% na předplatné do VIP klubu.

Již téměř rok lze využívat exkluzivní přístup k aktuálním článkům pomocí členství ve VIP klubu magazínu Paluba.eu. Nyní, díky velkému zájmu o tuto službu můžeme nabídnout bezkonkurenční slevy.

Týdenní předplatné je novou variantou předplatného, která nahrazuje jednodenní členství. Za stejnou cenu 29 Kč lze nyní využívat výhody členství místo jednoho dne, rovnou dnů sedm.

Měsíční předplatné jsme zlevnili o 25 % z původní ceny 119 Kč na nových 89 Kč.

Roční předplatné jako nejvýhodnější varianta předplatného je nyní dokonce levnější o 50 %, z původních 729 Kč tak cena klesla na pouhých 365 Kč.

A aby toho nebylo málo, rozhodli jsme výročí VIP klubu oslavit předčasně a jako vánoční dárek nyní od platby za roční předplatné odečítáme dalších 25% z ceny.

To už je celkem sleva 75 %!
Využijte naší nabídky do 31. 12. 2022 a pořiďte si roční členství ve VIP klubu Paluba.eu za téměř symbolickou cenu 274 Kč.

Pro vánoční slevu použijte při registraci ročního předplatného tento kód:

vanocni-darek-2022

Porovnejte ceny za jeden den podle délky předplatného:
délka předplatnéhodřívenyní+ dárek
Týdenní předplatné (dříve 1 den)29 Kč4 Kč
Měsíční předplatné4 Kč3 Kč
Roční předplatné2 Kč1 Kč0,75 Kč

Samozřejmě nezapomínáme ani na stávající předplatitele, nové ceny jsme nastavili i u jejich účtů a jako bonus automaticky započítali i vánoční slevu.

Děkujeme za vaší přízeň a věříme, že budete i nadále našimi věrnými čtenáři!

Tým Paluba.eu