Foto: Veletrh jachet a vodních sportů boot Düsseldorf 2024

Foto: Veletrh jachet a vodních sportů boot Düsseldorf 2024

Letošní ročník veletrhu boot Düsseldorf skončil. Vystavovatelé hlásí dobré prodeje a mnoho nových kontaktů se zákazníky. Návštěvníci byli také velmi spokojeni.

„Navázali jsme na našich stáncích mnoho nových kontaktů a uzavřeli řadu obchodů. Veletrh boot 2024 byl začátek sezóny šitý na míru,“ uvedl mluvčí vystavovatelů a prezident veletrhu Robert Marx.

Také šéf veletrhu Wolfram Diener je s výsledkem veletrhu velmi spokojen: „214 000 návštěvníků ze 120 zemí je velmi dobrý výsledek a důvod ke spokojenosti. Zákazníci a vystavovatelé zde mají jedinečnou platformu pro navazování kontaktů.“

Dle statistik veletrhu se nejvíce návštěvníků zajímalo o plachetnice (42 procent), následovali příznivci motorových lodí s 38 procenty, dále pak potápěči (27 procent), chartery (11,7 procenta) a surfaři (9,8 procenta). Oblečení pro vodní sporty a turistika jsou také velmi populární. Vysoký počet návštěvníků (94 procent) se o veletržní nabídce vyjádřil mimořádně pozitivně.

Prohlédněte si fotogalerii z letošního veletrhu boot Düsseldorf 2024

Veletrh je pro návštěvníky a vystavovatele vždy fascinující událostí

„Pohled na náš stánek řekne více než tisíc slov! Bylo plno! Během celého veletrhu boot 2024 jsme odvedli vynikající obchod a dokázali jsme získat nové zákazníky. Podařilo se nám vzbudit zájem návštěvníků o náš stánek a udělat spoustu prodejů.“ Pochvaloval si Hans Roeland ze společnosti Sea Ray.

Simon Clare, výkonný ředitel marketingu společnosti Princess, vysvětluje: „boot Düsseldorf je perfektním začátkem obchodního roku 2024. Největší veletrh v kalendáři je také nejatraktivnější přehlídkou pro toto odvětví a my jsme byli velmi potěšeni, že jsme tu mohli být. Na našem stánku jsme měli osm jachet o celkové délce téměř 600 stop a jsme velmi hrdí, že jsme na veletrhu představili největší jachtu X95, která právě na veletrhu v Düsseldorfu debutovala. Veletrh je pro návštěvníky a vystavovatele vždy fascinující událostí.“

Příští boot Düsseldorf se bude konat od 18. do 26. ledna 2025.

Zdroj: www.boot.de