Valentýnská plavba, pozvěte svou lásku na romantickou večeři

VALENTÝNSKÁ PLAVBA + roční předplatné Paluba.eu ZDARMA

Darujte 14. února své lásce VALENTÝNSKOU PLAVBU nebo jí věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ na plavbu. My Vám k tomu ZDARMA přidáme roční členství ve VIP klubu Paluba.eu

Pozvěte 14. února svou lásku na romantickou večeři ve dvou a společně si ji užijte během Valentýnské plavby / Valentýnské plavby DELUXE noční historickou Prahou. Nebo své lásce udělejte radost plavbou ve formě Dárkového poukazu s datem a časem konání podle jejího vlastního výběru. Poukaz bude moci uplatnit kdykoli během následujících 12 měsíců.

Získejte roční členství VIP klubu Paluba.eu ZDARMA

Využijte jedinečnou příležitost získat zdarma roční členství ve VIP klubu magazínu Paluba.eu. VIP členství od nás dostanete jako dárek k objednávce některé z níže uvedených plaveb na partnerském portále Praguecruises.eu.

Jediné, co pro to musíte udělat, je vložit VIP kód (Kód kuponu) „partner-paluba“ v posledním kroku objednávky vybrané plavby. My vám po úspěšném dokončení transakce automaticky zřídíme členství s roční platností.

Valentýnská plavba nebo Valentýnská plavba DELUXE?

Pozor, jde o speciální dvouhodinovou plavbu jen pro zamilované páry, která se koná pouze 14. února 2024 (od 18 hodin), a proto je potřeba si ji zarezervovat alespoň 2 dny předem. Tak neváhejte a rezervujte si své místo včas.

Než vyplujete, dostanete na uvítanou sklenku šumivého vína Prosecco a dáma květinu v podobě růže. Následně poplujete samotným srdcem noční historické Prahy. Kromě romantických výhledů na osvětlený Karlům most či Pražský hrad vás samozřejmě čeká také večeře formou rautu zahrnující teplou a studenou kuchyni, dezerty, ale i čerstvé ovoce a zeleninu. Pokud si objednáte variantu DELUXE dostanete navíc láhev Prosecca na stůl. To vše si vychutnáte za doprovodu živé hudby.

Nestíháte? Věnujte plavbu jako Dárkový certifikát

Nehodí se Vám datum nebo čas, přesto chcete udělat své lásce radost? Darujte jí plavbu v podobě Dárkového poukazu (certifikátu), který pak lze využít kdykoli během následujících 12 měsíců. Pokud zvolíte tuto možnost, je možné si vybrat z více variant plaveb, které se konají pravidelně po celý rok v různých časech.

Můžete zvolit např. dvouhodinovou Noční plavbu Prahou s večeří, hudbou a welcome drinkem nebo třeba Hodinovou vyhlídkovou plavbu Prahou s kávou a zákuskem. Všechny možné varianty plaveb najdete níže pod odkazem. Velkým bonusem je, že obdarovaný si konkrétní datum a čas vámi zvolené plavby vybere později sám. Nemusíte se tak nyní vůbec stresovat s výběrem přesného data ani času plavby, radost obdarovanému však uděláte okamžitě.

10% sleva pro stávající členy VIP klubu

Nezapomínáme ani na stávající členy VIP klubu Paluba.eu. Protože si jich vážíme, získávají všichni 10% slevu na výše uvedené plavby. Pro uplatnění nároku (a jeho ověření), stačí, aby v posledním kroku rezervace vybrané plavby zadaly VIP kód (Kód kuponu) „VIP-paluba“, a 10% sleva se jim automaticky odečte z ceny.